Програмата на Втора лига за следващите кръгове

 източник: Нова Броудкастинг Груп

източник: Нова Броудкастинг Груп

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз обяви програмата по дни и часове за следващите няколко кръга във Втора лига.

Вижте програмата, както и кои двубои ще бъдат предавани пряко в каналите на НОВА Броудкастинг груп.  

Втора лига

м.Септември

VII кръг

09.09 /събота/

Оборище Пан.

-

Поморие

17.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Царско село

17.00

 

 

Монтана

-

Несебър

17.00

 

 

Локомотив Сф

-

Нефтохимик Бс  

17.00

 

 

Созопол

-

Струмска слава

18.00

 

10.09 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Локомотив ГО

17.00

 

11.09 /понеделник/

Ботев Вр

-

Литекс

17.00

Диема спорт

 

Марица Пд

-

Черноморец Балч

17.00

 

 

VIII кръг

15.09 /петък/

Струмска слава

-

Нефтохимик Бс

17.00

 

 

Несебър

-

Марица Пд

17.00

 

 

Созопол

-

Ботев Гълъбово

18.00

 

16.09 /събота/

Поморие

-

Монтана

17.00

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Царско село

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

 

Локомотив ГО

-

Ботев Вр

18.00

 

 

Литекс

-

Оборище Пан.

18.00

 

 

 

 IX кръг

24.09 /неделя/

Ботев Гълъбово

-

Струмска слава

17.00

 

 

Монтана

-

Литекс

17.00

 

 

Локомотив Сф

-

Несебър

17.00

 

 

Нефтохимик Бс 

-

Черноморец Балч

17.00

 

25.09 /понеделник/

Ботев Вр

-

Царско село

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Созопол

17.00

 

 

Марица Пд

-

Поморие

17.00

 

 

Оборище Пан.

-

Локомотив ГО

17.00

 

 

X кръг

29.09/петък/

Ботев Гълъбово

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

30.09 /събота/

Струмска слава

-

Черноморец Балч

17.00

 

 

Несебър

-

Нефтохимик Бс

17.00

 

 

Литекс

-

Марица Пд

18.00

 

01.10 /неделя/

Царско село

-

Оборище Пан.

16.00

 

 

Локомотив ГО

-

Монтана

17.00

 

 

Созопол

-

Ботев Вр

17.00

 

02.10 /понеделник/

Поморие

-

Локомотив Сф

20.00

Диема спорт

 

XI кръг

13.10 /петък/

Марица Пд

-

Локомотив ГО

16.00

 

 

Монтана

-

Царско село

16.00

Диема спорт

14.10 /събота/

Ботев Вр

-

Ботев Гълъбово

16.00

 

 

Оборище Пан.

-

Созопол

16.00

 

 

Локомотив Сф

-

Литекс

16.00

 

 

Нефтохимик Бс 

-

Поморие

16.00

 

 

Черноморец Балч

-

Несебър

16.00

 

15.10 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Струмска слава

16.00

 

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
програма Втора лига

Втора лига