Дублиращият отбор на ЦСКА записа ново поражение във Втора професионална лига. Тимът на Светослав Тодоров загуби на "Българска армия" с 0:1 от Поморие в 24-ия кръг.

През първото полувреме играта бе равностойна като поморийци пропуснаха две добри положения за отбелязване на гол.

През второто полувреме домакините, в чиито редици играха 5-има състезатели от първия отбор на ЦСКА, се хвърлиха в бурни атаки, пропускайки 2-3 изгодни положения за гол. Истинската драма във срещата настъпи в самия и край. Тогава първо Шерденов надигра защитата на „червените”, но бе фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди дузпа за гостите, От бялата точка Лемперов не успя да преодолее вратаря на ЦСКА.

Вече в продължениятаето на мача Ахмедов се откъсна сам срещу вратаря, който излезе извън наказателното и фаулира играча на гостите, което му коства червен картон .При изпълнението на прекият свободен удар Милен Танев от Поморие не остави никакви шансове на вратаря на домакините и отбеляза рядко красив гол. С тази победа момчетата на Малин Орачев затвърдиха петото си място във временното класиране.

Със своите 29 точки дублиращият тим на ЦСКА е 12-и и само на точка над чертата. Припомняме, че във Втора лига последните четири отбора изпадат директно.

Следващата среща на Поморие е домакинство срещу Витоша Бистрица на 22.04. /събота/ от 17,00 часа на стадион Поморие.