Отборите на Септември Симитли и Лудогорец II не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 1:1 в двубой от 28-ия кръг на родната Втора лига. Даниел Гогов откри за домакините в 65-ата минута, когато беше точен от дузпа. Бранимир Костадинов обаче донесе равенството във втората минута от добавеното време на срещата. Гостите пропуснаха и дузпа в 74-ата минута, която беше пропусната от Цветослав Петров.

С тази точка въпитаниците на Антон Бачев събраха актив от 29 точки и се наместиха на 11-ата позиция. "Орлите" пък са шести с 43 точки.

КЛАСИРАНЕ ВЪВ ВТОРА ЛИГА МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!

През първата част и двата отбора заложиха на повече тактическо надлъгване и закономерно интересните ситуации пред двете врати липсваха. По този начин двата тима се оттеглиха на почивка при нулево реми.

Второто полувреме предложи повече емоции, като и двата тима стигнаха до попадения.

Домакините първи стигнаха до гол. В 65-та минута Даниел Гогов реализира отсъдената в полза на Септември дузпа за 1:0.

Шест минути по-късно "орлите" също получиха правото да изпълнят наказателен удар. Цветослав Петров обаче не успя да отбележи от бялата точка.

Лудогорец II притисна домакините и отбраната им започна да греши. Чисти ситуации за попадение се откриха пред Георги Чукалов, Алекс Ганчев и Бранимир Костадинов, но те пропуснаха.

Във втората минута на добавеното време Бранимир Костадинов успя да прати топката в мрежата за крайното 1:1.

FT | СЕПТЕМВРИ СИМИТЛИ – ЛУДОГОРЕЦ II 1:1

1:0 Даниел Гогов (дузпа) 65'

1:1 Бранимир Костадионв 90+2'

Стартови състави на двата отбора:

СЕПТЕМВРИ СИМИТЛИ: 13. Филип Димитров – 99. Кирил Грозданов, 6. Йоан Петров, 11. Китан Василев, 28. Крум Николов, 77. Кристиян Михайлов, 3. Илия Мунин, 91. Николай Стоилков, 23. Христо Иванов, 10. Анатоли Лулейски ), 8. Тодор Траянов

Старши треньор: Антон Бачев

ЛУДОГОРЕЦ II: 68. Владимир Русанов – 51. Илкер Будинов, 38. Владислав Найденов, 62. Велислав Минков, 50. Цветослав Петров ), 52. Тихомир Димитров, 91. Александър Ганчев, 80. Методий Стефанов, 58. Димитър Илиев, 74. Хюсеин Кельовлуев, 34. Бранимир Костадинов

Старши треньор: Тодор Живондов

Главен съдия: Димитър Димитров, град София