Отборите на Янтра Габрово и Лудогорец II завършиха при резултат 2:2 в мач от 10-ия кръг на родната Втора лига. В дебюта на Костадин Ангелов начело на тима, габровци бяха напът да спрат устрема на малките "орли", но в добавеното време на срещата гостите изравниха.

Домакините откриха още в 3-ата минута чрез Християн Кожухаров, но в 27-ата минута Петър Генчев възстанови паритета на стадиона в Габрово.

В края на първата част Мартин Ангелов отново върна аванса на Янтра, но в добавеното време на срещата Димитър Митков отбеляза страхотно попадение, с което донесе точката на своя тим.

Така двата отбора си поделиха по една точка, което отрежда трета позиция на Лудогорец II, който вече има 19 пункта. Янтра, от своя страна, е на 14-о място със 7 точки.

Янтра - Лудогорец II   КР 2:2
1:0  Християн Кожухаров 3'
1:1  Петър Генчев 27'
2:1  Мартин Ангелов 45'
2:2  Димитър Митков 90+2'

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Янтра: 23. Иван Гошев, 16. Константин Иванов, 3. Ивайло Иванов, 89. Мартин Ангелов, 71. Тони Иванов, 19. Георги Върбанов, 10. Ивайло Иванов, 21. Стоян Иванов, 6. Петър Казаков, 7. Християн Кожухаров (к), 11. Искрен Писаров

Треньор: Костадин Ангелов

Лудогорец II: 69. Дамян Дамянов, 34. Бранимир Костадинов, 38. Владислав Найденов, 82. Иван Йорданов (к), 75. Петър Генчев, 74. Хюсеин Кельовлуев, 51. Илкер Будинов, 72. Ерол Дост, 50. Цветослав Петров, 52. Тихомир Димитров, 81. Димитър Митков