В динамичен мач от втория кръг на Втора лига отборите на Поморие и Царско село завършиха 2:2.

Домакините започнаха по-активно и откриха резултата още в 12-ата минута, когато Бекир Расим засече с глава центриране на Живко Жеков. Гостите,обаче успяха да изравнят в 25-ата минута′ чрез Светослав Диков, който беше точен след разбъркване.

В минутите до края на полувремето поморийци упражниха натиск и успяха отново да поведат в резултата. Михаел Орачев се разписа в 34-ата минута′ след хубав пробив и асистенция на Борис Тютюков.

След почивката и пред двете врати имаше множество интересни положения. Късметът се усмихна на Царско село в 70-ата минута′, когато отново Светослав Диков изравни отблизо.

Четвърт час преди края на срещата съдията Петър Доровски показа втори жълт картон и изгони от терена капитана на Поморие – Георги Петков.

Въпреки, че бяха с човек по-малко домакините можеха да реализират и победно попадение, но резервата Станислав Дрянов улучи левия страничен стълб 5 минути преди края.

В класирането Царско село са на второ място с 4 точки, а Поморие е на 9-ото с 2.