ЦСКА постигна победа с 3:1 в контролата срещу Марица, която се игра на базата на Панчарево. Неофициален дебют за "червените" направиха новите попълнения на отбора Раул Лое, който започна като титуляр, както и Александър Барт, който влезе в игра в началото на второто полувреме. Милчо Ангелов се отличи с две попадения при победата, а Кевин Кубемба добави едно попадение.

ЦСКА поведе с 1:0 в 16-та минута след гол на Милчо Ангелов.

Нова много добра атака за "червените" в 25-та минута завърши с удар на Кубемба и топката се спря в десния стълб на вратата на Марица.

ЦСКА организира нова много добра атака в 39-та минута, когато Густаво Кулма бе изведен сам срещу вратаря на Марица, но той успя да спаси удара му.

Марица успя да изравни резултата в 56-та минута след много груба грешка в защитата на ЦСКА, от която се възползва Борислав Караматев и той вкара.

ЦСКА бързо успя да си върне предимството от един гол в 60-та минута, когато Кевин Кубемба с удар от малък ъгъл успя да простреля вратаря на Марица.

Минута по-късно "червените" можеха да вкарат трети гол, когато Дюлгеров пусна отличен извеждащ пас към Кубемба, който остана сам срещу вратаря на Марица, но той успя да спаси удара на нападателя на ЦСКА.

ЦСКА успя да вкара трети гол в 71-та минута. След центриране в наказателното поле на Марица, Милчо Ангелов засече топката и я вкара във вратата на гостите.

ЦСКА е домакин на Верея в петък в мач от осмия кръг на Първа лига.

Стартов състав на ЦСКА: Слави Петров (в), Николай Бодуров, Пламен Гълъбов, Александър Дюлгеров, Раул Лое, Тиаго Родригес, Густаво Кулма, Милчо Ангелов, Енрике Роберто, Кевин Меркадо, Кевин Кубемба

Новите в ЦСКА си избраха номерата, с които ще играят

Резерви: Кристиян Сотиров (в), Александър Барт, Радослав Илиев, Георги Славчев, Ертан Тахиров, Асен Дончев, Огнян Николов.

ЦСКА - Марица 3:1

1:0 Милчо Ангелов 16'

1:1 Борислав Караматев 56'

2:1 Кевин Кубемба 60'

3:1 Милчо Ангелов 71'

90' Край на мача!

85' Рангел Игнатов стреля от фаул от границата на наказателното поле на ЦСКА, но вратарят спаси.

78' Далечен удар по посока на вратата на Марица, но вратарят улови без проблеми.

71' Гол за ЦСКА - 3:1! След центриране в наказателното поле на Марица, Милчо Ангелов засече топката и я вкара във вратата на гостите.

70' Хубава комбинация между играчите на ЦСКА в наказателното поле на Марица завърши с удар на Кубемба, но топката рикошира в играч на гостите и излезе в корнер.

61' Дюлгеров пусна отличен извеждащ пас към Кубемба, който остана сам срещу вратаря на Марица, но той успя да спаси удара на нападателя на ЦСКА.

60' Гол за ЦСКА - 2:1! Кевин Кубемба с удар от малък ъгъл успя да простреля вратаря на Марица.

56' Гол за Марица - 1:1! Борислав Караматев изравни резултата, след като се възползва от груба грешка в защитата на ЦСКА.

50' Отменен гол на Марица заради положение на засада.

46' Начало на второто полувреме!

46' Александър Барт влезе в игра.

45' Край на първото полувреме!

39' Густаво Кулма бе изведен сам срещу вратаря на Марица, но той успя да спаси удара му.

36' Много добро изпълнение от фаул от страна на футболист на Марица, но Слави Петров спаси.

32' След грешка на Меркадо, топката попадна в Георги Георгиев, който стреля, но неточно в аут.

25' Нова много добра атака за "червените" завърши с удар на Кубемба и топката се спря в десния стълб на вратата на Марица.

22' Кубемба подаде към Ангелов, а той се опита технично да стреля с пета, но не успя.

16' Гол за ЦСКА - 1:0!  Кубемба подаде към Милчо Ангелов, който не сбърка и прати топката във вратата на Марица.

14' Много опасна атака за ЦСКА. Меркадо центрира в наказателното поле на Марица, топката стигна до Раул Лое, който не успя да отправи добър завършващ удар, а след намесата на защитник на гостите топката бе избита в корнер.

13' Центриране на Александър Дюлгеров, право в ръцете на вратаря на Марица.

10' Добра атака за ЦСКА, Кубемба подаде към Милчо Ангелов, но той се замота в наказателното поле на Марица, забави се с удара и топката му бе отнета.

8' Удар от малък ъгъл на Кевин Меркадо, топката излезе в аут.

2' Първа възможност пред отбора на ЦСКА, Енрике се озова на добра позиция и стреля, но неточно в аут.