Френският полузащитник Антони Белмонт вкара първия си гол за отбора на Левски, който спечели с 1:0 срещу Ботев Враца като домакин в контролна среща на стадион "Георги Аспарухов". Левски започна с Александър Любенов на вратата, а пред него в защита заиграха Иван Горанов, Димитър Пиргов, Давид Яблонски и Георги Ангелов.

В халфовата линия играха Жорди Гомес, Антони Белмонт, Жерсон Кабрал, Габриел Обертан и Роман Прохазка, а на върха на атаката Делио Роси заложи на титуляра от последните мачове Серджиу Буш. През второто полувреме той беше заменен от Жуниор Мапуку и седна на пейката заедно с повечето си съотборници от първата част.

Вторите 45 минути на "Герена" изигра и румънският халф Нелуц Рошу, който лекуваше контузия над месец. Левски поведе в резултата в 17-та минута, а автор на попадението стана Белмонт. 21-годишният французин, който се присъедини към отбора в развитие на първенството, открадна топката от халф на Ботев, навлезе в половината на врачаните и прехвърли вратаря с много силен удар от над 30 метра за 1:0.

Този резултат се запази и до почивката, въпреки че Яблонски, Обертан, Буш и Гомес получиха възможности да се разпишат. През второто полувреме липсваха голови положения, въпреки че Левски отново беше по-активният отбор в предни позиции.