Лидерът във Втора лига Царско село победи Поморие с 4:1 в двубой от 11-ия кръг на първенството. Столичани губеха на почивката с 0:1, след като Хаджиев откри в 22-ата минута, но с попадения на Реян Даскалов (2), Минчев и Хашев обърнаха развоя на срещата.

След този успех Царско село вече има 28 точки и е на 5 пред втория в класирането тим на Монтана, който надделя над последния в таблицата Кариена Ерден с 2:1.

ЦСКА 1948 стигна до успех далеч от дома над Несебър с 2:0. Ценна победа спечели благоевградския Пирин с 2:0 в Горна Оряховица. Локомотив София не съумя да победи у дома Литекс и завърши 1:1. Черноморец Балчик надви у дома Струмска слава с 2:1.

Царско село 2015 (София) - Поморие 4:1
голмайстори: 0:1 Хаджиев 22, 1:1 Минчев 47, 2:1 Даскалов 69, 3:1 Даскалов 85-дузпа, 4:1 Хашев 89

от 18:00 часа:
Монтана - Кариана (Ерден) 2:1

неделя, 15:00 часа: