Локомотив Сф и дубъла на ЦСКА извъртяха голово реми с четири гола, като всичките паднаха след почивката - 2:2 в мача от 25-ия кръг на Втора лига.

Локомотив поведе на два пъти, но "червените" изравняваха почти веднага.

ЦСКА започна по-организирано и в 5-ата минута създаде първата опасност пред вратата на домакините. После Локомотив изравни играта, а до 30-ата минута нямаше положенията нито пред едната, нито пред другата врата. Тогава една остра топка по трева за малко не бе засечена от Илия Димитров във вратата на ЦСКА, но той не можа да я засече.

В 37-ата минута двойно подаване между Александър Георгиев и Милчо Ангелов изведе централния нападател на ЦСКА срещу Александър Любенов, но вратарят скъси ъгъла и парира удара му.

В 43-ата на минута силен удар на гърка от Локо Сф Бузукис бе избит с мъка от вратаря на гостите Конов.

Най-доброто положение възникна в 59-ата минута пред вратата на ЦСКА. Илия Димитров стреля с глава, вратарят Конов изби в гредата. Отбитата топка бе намерена от Бузукис, който обаче не успя да я добута във вратата.

В 63-ата минута пряк свободен удар на опасна позиция бе превърнат в гол от Локо Сф. Никола Иванов изпълни технично и вкара топката във вратата на ЦСКА за 1:0.

Девет минути по-късно Александър Георгиев нацели левия стълб на вратата на Локомотив и отбитата топка бе довкарана от Милчо Ангелов за 1:1.

Само три минути по-късно след центриране в пеналта на ЦСКА капитанът Емил Виячки успя отблизо да забоде топката във вратата. Играчите на „червените“ протестираха за засада, но такава не бе вдигната.

След нови две минути ЦСКА отново се върна в мача, след като метър пред голлинията Александър Георгиев засече в мрежата за 2:2.

Локомотив Сф има 35 точки след 25-ия кръг на Втора лига, а ЦСКА ІІ е с 30.

Локомотивци ще бъдат до края на сезона без лидера си Даниел Пеев, който е с контузия и не игра и в този мач.

ЛОКО СФ -ЦСКА ІІ 2:2

1:0 Никола Иванов 63, 1:1 Милчо Ангелов 72, 2:1 Емил Виячки 75, 2:2 Александър Георгиев 77

ЛОКО СФ: 24 Александър Любенов, 6 Александър Горанов, 23 Емил Виячки, 3 Евгени Зюмбюлев, 18 Мики Орачев, 14 Никола Иванов, 9 Димитър Георгиев, 17 Георгиос Бузукис, 8 Богомил Христов /73-Даниел Васев/, 21 Илиян Димитров, 19 Александър Александров /87-Владислав Мисяк//Резерви: 1 Цветомир Витков, 25 Денис Пидев, 13 Кристиян Николов, 94 Даниел Васев, 15 Владислав Мисяк, 26 Красимир Милошев, 16 Мартин Вълчинов/ Старши треньор – Явор Вълчинов

ЦСКА ІІ: 30 Александър Конов, 2 Стойчо Атанасов, 3 Пламен Гълъбов, 5 Александър Дюлгеров, 4 Ангел Лясков, 16 Петър Витанов /66-Тонислав Йорданов/, 6 Красимир Станоев, 7 Румен Руменов, 8 Никола Колев, 17 Александър Георгиев, 9 Милчо Ангелов /Резерви: Борис Груев, 14 Мартин Симеонов, 10 Асен Георгиев, 11 Тонислав Йорданов, 20 Даниел Йорданов, 18 Иван Митрев, 19 Радослав Живков/ Старши треньор – Светослав Тодоров

СТАДИОН: „Локомотив“ - 450 зрители

СЪДИЯ: Калоян Кирилов