Локомотив Сф извъртя равенство 2:2 във втората си контрола от своята предсезонна подготовка. Железничарите гостуваха на третодивизионния Хебър в Пазарджик и трябваше двукратно да наваксват в резултата.

През първото полувреме столичани разчитаха на състав, формиран от своите млади играчи. През втората част постепенно влязоха и по-опитните, като сред тях не беше новопривлеченият Иво Иванов, който е назад с подготовката.

Домакините откриха в 24-ата минута, а Локомотив изравни чрез Илиян Стефанов от дузпа в края на първото полувреме. Хебър отново излезе напред в резултата в 61-ата минута, а в 83-ата Атанас Курдов бе изведен пред вратата и фиксира крайното 2:2.

Локо Сф играе срещу Созопол в четвъртък на базата на академията на Ивайло Андонов в Благоевград в следващата си контрола.