Отборът на ЦСКА 1948 прегази с 4:0 дублиращия тим на Зенит в първата си контрола на турска земя.  Юношата на Лудогорец Денислав Александров (35, 37) отбеляза два гола за "червените", а Андон Гущеров (40) направи резултата класически. Даниел Младенов (49) отбеляза първото си попадение с екипа на ЦСКА 1948.
Още в 3-ата минута “червените” можеха да поведат в резултата, но Даниел Младенов стреля покрай вратата след добро подаване на Андон Гущеров. Минута по-късно Славчо Шоколаров стреля от дистанция, но стражът успя да блокира удара и да избие в корнер. След силното начало на мача за ЦСКА 1948 последваха спокойни минути, в които отборът на Зенит 2, в който имаше и доста юноши, наложи по-добро владение на топката.

В 25-ата минута Дани Младенов опита да отбележи със задна ножица, но без успех. Янко Сандански също стреля опасно, но топката срещна тяло на защитник и излезе в корнер. Шут на Даниел Младенов в 32-ата минута срещна десния страничен стълб.

В рамките само на две минути  юношата на Лудогрец Денислав Александров отбеляза два гола след асистенции на Васил Шопов и Янко Сандански. Пет минути преди почивката Андон Гущеров се разходи в наказателното поле на руския тим и с безпощаден удар направи резултата класически.

Даниел Младенов отбеляза първото си попадение с екипа на ЦСКА 1948 в 49-ата минута, макар и в неофициална среща.

В 78-ата минута Валентин Йосков пропусна да вкара, а в ответната атака Кристиян Николов повали съперник в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Дузпата бе спасена от привлечения през зимата вратар Димитър Тодоров.

СТАРТОВИЯТ СЪСТАВ НА ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 25. Александър  Александров, 21. Венцислав Василев, 14. Ивайло Тодоров, 30. Димо Атанасов, 20. Янко Сандански, 88. Славчо Шоколаров, 17. Даниел Младенов, 10. Васил Шопов, 11. Денислав Александров, 99. Андон Гущеров