Наскоро сформираният дублиращ тим на Левски стартира с победа серията от контролни срещи. "Сините" под ръководството на Елин Топузаков спечелиха с 2:0 срещу Гранит Владая на тренировъчния терен на "Герена". Двата отбора ще играят в Югозападната Трета лига през новия сезон.

И двата гола бяха вкарани в края на двубоя. Разписаха се Георги Коричков (82) и Кристиян Красимиров (90).

"Сините" играха с различни състави през двете полувремена. Като титуляр излезе привлеченият наскоро Нейтън Олдър, който се понрави с няколко отигравания.

Преди почивката шансове за гол се откриха пред  Борислав Рупанов и Денис Динев, но те не успяха да вкарат. През втората част "сините" създадоха още няколко добри положения, които обаче също не бяха реализирани.

Контролата бе изгледана от асистентите в щаба на Станимир Стоилов - Цанко Цветанов и Тодор Симов, както и от директора на школата Йончо Арсов.

Следващата проверка на Левски II е на 6 юли срещу Марек (Дупница).