Динамо Москва завърши с победа лагера си в Балчик.

Руският гранд, който се завърна в елита за следващия сезон, се наложи с 2:0 над първенеца в Североизточната Б група Черноморец Балчик.

Динамо изкара една седмица в България, като лагерът им приключва утре.

Възпитаниците на Юрий Калитвинцев, сред които е нападателят Павел Погребняк, заложиха на бегови тренировки в местността Аладжа манастир, като повечето други отбори на подготовка в района. Заниманията им с топка преминаваха на градския стадион на Черноморец Балчик.

В контролната среща резултатът се запази равен до почивката, но през второто полувреме Панченко откри от дузпа в 52-та минута, а Соснин добави още едно попадение в 69-та.

Динамо ще изиграе още една контрола срещу български отбор по време на подготвителния период. Московчани ще срещнат шампиона Лудогорец на 1 юли на лагера в Австрия.