Пирин Благоевград и Славия завършиха 0:0 в контролна среща, играна в Разлог. Двата отбора направиха здрав мач с малко голови положения пред вратите.

В 15-а минута вратарят на Славия Георги Петков с невероятен рефлекс извади удар от 2 метра на Стилиян Николов с глава.

В ответната атака за Славия Иван Минчев проби от ляво центрира прострелно и Ивайло Димитров от 1 метър се размина с топката.

През второто полувреме и двамата треньори направиха много смени и нямаше почти нищо интересно пред двете врати.

В 64-а минута Даниел Младенов остана сам срещу резервния вратар на Славия Марио Кирев, но не успя да го преодолее.

И двата отбора имаха по един футболист на проби в мача днес. За Славия това е Насер Шамед от френския втородивизионен Ним. За Пирин игра нападателят Рафаеле Падуано от сицилианския Месина.