Славия загуби с 0:1 срещу унгарския елитен Халадаш в поредната си приятелска среща от лагера в турския курорт Анталия.  Преди почивката Галин Иванов и Милчо Ангелов от изгодни позиции пропуснаха да открият резултата в полза на "белите".

През втората част наставникът на столичани Златомир Загорчич смени целия си тим. Между тях беше и италианският вратар Емануеле Джерия.  В 47-ата минута унгарците реализираха попадение чрез Кристиан Колчак, който се разписа отблизо с тяло след изпълнение на корнер.

Десет минути преди края капитанът Галин Иванов получи червен картон заради невъздържана проява към съперник. Следващата контролна среща на "белите" е на 29 януари (понеделник) с руския ЦСКА Москва 2.

Стартов състав на Славия: Антонис Стериакис, Александър Александров, Костадин Велков, Стефан Велков, Абуд Омар, Стефан Велев, Янис Карабельов, Галин Иванов, Тони Иванов, Иван Минчев, Милчо Ангелов.