Септември София постигна победа над унгарския първодивизионен Уйпещ ТЕ с 2:1 в първата си контрола от лагера в Анталия.

Тимът на Уйпещ ТЕ заема 5-о място в елита на унгарския футбол след есенния дял на първенството. Столичани дори трябваше да обръщат развоя на срещата, след като още в 16-ата минута капитанът на унгарците Роберт Литауски откри резултата. В 35-ата минута обаче Елтон дош Реиш изравни, след като засече центриране на Димитър Костадинов.

Седем минути преди края на мача победата за Септември осигури друг чужденец- френският нападател Крис Гади.

Състав на Септември: Янко Георгиев, Богомил Дяков, Елтон дош Реиш, Васил Добрев, Мики Орачев, Фабиано Алвеш, Антони Иванов, Димитър Костадинов, Станислав Маламов, Йордан Янков Тодоров, Мартин Тошев (Валентин Галев, Янко Сандански, Борис Галчев, Иван В. Стоянов, Крис Гади, Петър Генчев, Иван Тилев, Асен Чандъров, Мирослав Будинов, Слави Косов, Виктор Перейра Силва, Иво Димитров, Стилиян Георгиев)/БТА