Програма на Първа лига за сезон 2016/2017

 източник: LAP.bg

източник: LAP.bg

Програма на Първа професионална лига за сезон 2016/2017

І кръг

29.07 /петък/ 

Локомотив (ГО) - Нефтохимик (Бс) 19.00 DIEMA

ЦСКА - София - Славия 21.15 DIEMA SPORT 2

30.07 /събота/ 

Ботев (Пд) - Локомотив (Пд) 19.00 DIEMA SPORT

Дунав - Верея 21.15 DIEMA SPORT

31.07 /неделя/

Левски - Монтана 19.00 DIEMA SPORT 2

Пирин (Бл) - Черно море 21.15 DIEMA SPORT 2

* Берое - Лудогорец


 

ІІ кръг

05.08 /петък/

Нефтохимик (Бс) - Дунав 19.00 DIEMA

Пирин (Бл) - Локомотив (ГО) 21.15 DIEMA SPORT 2

06.08 /събота/

Верея - ЦСКА –София 19.00 DIEMA SPORT

Лудогорец - Ботев (Пд) 21.15 DIEMA SPORT

07.08 /неделя/

Локомотив (Пд) - Левски 19.00 DIEMA SPORT 2

Славия - Берое 21.15 DIEMA SPORT 2

08.08 /понеделник/

Черно море - Монтана 20.30 DIEMA SPORT


 

ІІІ кръг

12.08 /петък/ 

Монтана - Локомотив (Пд) 19.00 DIEMA

Дунав - Пирин 21.15 DIEMA SPORT 2

13.08 /събота/

Берое - Верея 19.00 DIEMA SPORT

Левски – Лудогорец 21.15 DIEMA SPORT

14.08 /неделя/

Локомотив (ГО) - Черно море 19.00 DIEMA SPORT 2

ЦСКА –София - Нефтохимик (Бс) 21.15 DIEMA SPORT 2

15.08/понеделник/

Ботев (Пд) - Славия 20.30 DIEMA SPORT

 

ІV кръг

19.08 /петък/

Локомотив ГО - Дунав 19.00 часа DIEMA

Черно море - Локомотив Пд 21.15 часа DIEMA SPORT 2

20.08 /събота/

Пирин - ЦСКА – София 19.00 часа DIEMA SPORT

Лудогорец - Монтана 21.15 часа DIEMA SPORT

21.08 /неделя/

Нефтохимик Бс - Берое 19.00 часа DIEMA SPORT 2

Славия - Левски 21.15 часа DIEMA SPORT 2

22.08/понеделник/

Верея - Ботев Пд 20.00 часа DIEMA SPORT

 

V кръг

26.08 /петък/

Монтана - Славия 19.00 часа DIEMA SPORT 2

Берое - Пирин 21.15 часа DIEMA SPORT 2

27.08 /събота/

Дунав - Черно море 17.00 часа DIEMA

Ботев Пд - Нефтохимик Бс 19.00 часа DIEMA SPORT

ЦСКА – София - Локомотив ГО 21.15 часа DIEMA SPORT

28.08 /неделя/

Левски - Верея 19.00 часа DIEMA SPORT 2

Локомотив Пд - Лудогорец 21.15 часа DIEMA SPORT 2

 

Септември

VІ кръг

09.09/петък/

Верея - Монтана 19.00 часа  DIEMA

Черно море - Лудогорец 21.15 часа DIEMA SPORT 2

10.09 /събота/

Славия - Локомотив Пд 19.00 часа DIEMA SPORT
 
Нефтохимик Бс - Левски 21.15 часа DIEMA SPORT

11.09/неделя/

Пирин - Ботев Пд 19.00 часа DIEMA SPORT 2

Дунав - ЦСКА – София 21.15 часа DIEMA SPORT 2

12.09/понеделник/

Локомотив ГО - Берое 20.00 часа DIEMA SPORT

 

                           VII кръг

16 септември 2016, петък, 19:00 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) -   /пряко по DIEMA SPORT 2/  

16 септември 2016, петък, 21:15 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)  -  DIEMA SPORT 2  

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:

Ботев (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица) -    DIEMA

17 септември 2016, събота, 19:00 ч:

Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)  -   DIEMA SPORT

17 септември 2016, събота, 21:15 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)  -   DIEMA SPORT

18 септември 2016, неделя, 19:00 ч:

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)  - DIEMA SPORT 2

18 септември 2016, неделя, 21:15 ч:

Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)  - DIEMA SPORT 2 

                           VIII кръг

23 септември 2016, петък, 19:00 ч:

ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) -  DIEMA   

23 септември 2016, петък, 21:15 ч:

Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)  -   DIEMA SPORT 2

24 септември 2016, събота, 19:00 ч:

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пд) -  DIEMA SPORT  

24 септември 2016, събота, 21:15 ч:

в Разград, ст."Лудогорец арена":

Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) -  DIEMA SPORT 

25 септември 2016, неделя, 19:00 ч:

ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)  -  DIEMA SPORT 2 

25 септември 2016, неделя, 21:15 ч:

в Каварна, Градски стадион:

Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) -  DIEMA SPORT 2

26 септември 2016, понеделник, 20:00 ч:

в Пловдив, ст."Локомотив":

Локомотив (Горна Оряховица) - Левски (София) -  DIEMA SPORT
                          
 IX кръг

30 септември 2016, петък, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград) - DIEMA SPORT 2

30 септември 2016, петък, 20:00 ч:

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)   - DIEMA SPORT 2

1 октомври 2016, събота, 15:15 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) - DIEMA

1 октомври 2016, събота, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)  -   DIEMA SPORT

1 октомври 2016, събота, 20:00 ч:

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора) -  DIEMA SPORT

2 октомври 2016, неделя, 17:45 ч:

Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) -  DIEMA SPORT 2

2 октомври 2016, неделя, 20:00 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - DIEMA SPORT2

                           X кръг

14 октомври 2016, петък, 17:30 ч:

в Каварна, Градски стадион:

Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора) - DIEMA

14 октомври 2016, петък, 20:00 ч:

ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) - DIEMA SPORT 2 

15 октомври 2016, събота, 16:30 ч:

в София, Национален стадион "Васил Левски":

ЦСКА (София) - Левски (София)   - DIEMA SPORT

15 октомври 2016, събота, 20:00 ч:

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София) - DIEMA SPORT

16 октомври 2016, неделя, 17:30 ч:

Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) -  DIEMA SPORT 2

16 октомври 2016, неделя, 20:00 ч:

в Разград, ст."Лудогорец арена":

Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) -  DIEMA SPORT 2

17 октомври 2016, понеделник, 20:00 ч:

в Пловдив, ст."Локомотив":

Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1926 (Пловдив) - DIEMA SPORT 

                           XI кръг

21 октомври 2016, петък, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) -  DIEMA 

21 октомври 2016, петък, 20:00 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) - DIEMA SPORT 2 

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - DIEMA SPORT 

22 октомври 2016, събота, 17:30 ч:

Левски (София) - Берое (Стара Загора)- DIEMA SPORT 

22 октомври 2016, събота, 20:00 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица) - DIEMA SPORT

23 октомври 2016, неделя, 17:30 ч:

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Славия 1913 (София) - ОФК Пирин (Благоевград) -  DIEMA SPORT 2

23 октомври 2016, неделя, 20:00 ч:

Верея (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - DIEMA SPORT 2

                           XII кръг

28 октомври 2016, петък, 17:30 ч:

в Пловдив, ст."Локомотив":

Локомотив (Горна Оряховица) - Славия 1913 (София) - DIEMA  

28 октомври 2016, петък, 20:00 ч:

в Разград, ст."Лудогорец арена":

Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) -  DIEMA SPORT 2

29 октомври 2016, събота, 17:30 ч:

ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - DIEMA SPORT 

29 октомври 2016, събота, 20:00 ч:

Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) - DIEMA SPORT

30 октомври 2016, неделя, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) - Левски (София) - DIEMA SPORT 2 

30 октомври 2016, неделя, 20:00 ч:

в Каварна, Градски стадион:

Черно море (Варна) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - DIEMA SPORT 2
 

31 октомври 2016, понеделник, 20:00 ч:

ОФК Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора) - DIEMA SPORT

                           XIII кръг

2 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)    - DIEMA SPORT 

2 ноември 2016, сряда, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)    -  DIEMA SPORT

3 ноември 2016, четвъртък, 15:30 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)   - DIEMA SPORT2

4 ноември 2016, петък, 13:00 ч:

Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)  - DIEMA 

4 ноември 2016, петък, 15:00 ч:

Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - ОФК Пирин (Благоевград)   - DIEMA SPORT 2 

Левски (София) - Черно море (Варна)    -  DIEMA SPORT 2

5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)    - DIEMA SPORT

                           I кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 17:30 ч:

Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)  - DIEMA SPORT

                           XIV кръг

18 ноември 2016, петък, 17:30 ч:

в Каварна, Градски стадион:

Черно море (Варна) - ОФК Пирин (Благоевград)    -  DIEMA SPORT 2

19 ноември 2016, събота, 13:00 ч:

Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)    - DIEMA

19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)    -  DIEMA SPORT 

19 ноември 2016, събота, 17:30 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)   - DIEMA SPORT

20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)  - DIEMA SPORT 2 

20 ноември 2016, неделя, 17:30 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)   -  DIEMA SPORT 2

21 ноември 2016, понеделник, 17:30 ч:

Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Локомотив (Горна Оряховица)  - DIEMA SPORT

                           XV кръг

25 ноември 2016, петък, 17:30 ч:

в Пловдив, ст."Локомотив":

Локомотив (Горна Оряховица) - ОФК Пирин (Благоевград)    -  DIEMA SPORT 2

26 ноември 2016, събота, 13:00 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)    - DIEMA SPORT  

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:

Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)   - DIEMA SPORT 

26 ноември 2016, събота, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)    - DIEMA SPORT 

27 ноември 2016, неделя, 12:30 ч:

Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)  - DIEMA SPORT 2

27 ноември 2016, неделя, 15:15 ч:

в Разград, ст."Лудогорец арена":

Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)   -  DIEMA 

27 ноември 2016, неделя, 17:45 ч:

ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)   -  DIEMA SPORT 2

                           XVI кръг

29 ноември 2016, вторник, 15:00 ч:

в Каварна, Градски стадион:

Черно море (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)     - DIEMA SPORT  

29 ноември 2016, вторник, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)    -  DIEMA SPORT 

30 ноември 2016, сряда, 13:00 ч:

ОФК Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)  - DIEMA 

30 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)   - DIEMA SPORT 2

30 ноември 2016, сряда, 17:30 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)  - DIEMA SPORT 2

1 декември 2016, четвъртък, 15:00 ч:

Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)   - DIEMA SPORT

1 декември 2016, четвъртък, 17:30 ч:

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)  - DIEMA SPORT

                           XVII кръг

2 декември 2016, петък, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)    - DIEMA SPORT 2 

3 декември 2016, събота, 15:00 ч:

в Разград, ст."Лудогорец арена":

Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица)    -  DIEMA  

ненасрочен:

Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         отложен 

3 декември 2016, събота, 17:30 ч:

Левски (София) - Славия 1913 (София)     - DIEMA SPORT 

4 декември 2016, неделя, 15:00 ч:

Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)   - DIEMA SPORT 2 

4 декември 2016, неделя, 17:30 ч:

ЦСКА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)   -  DIEMA SPORT 2

5 декември 2016, понеделник, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)    - DIEMA SPORT 

17 декември 2016, събота, 17:30 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)   - DIEMA SPORT 

                           XVIII кръг

9 декември 2016, петък, 17:30 ч:

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)   - DIEMA SPORT 2 

10 декември 2016, събота, 13:00 ч:

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)   - DIEMA 

10 декември 2016, събота, 15:00 ч:

Верея (Стара Загора) - Левски (София)  - DIEMA SPORT

10 декември 2016, събота, 17:30 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)   - DIEMA SPORT 

11 декември 2016, неделя, 15:00 ч:

в Пловдив, ст."Локомотив":

Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА (София)   - DIEMA SPORT 2 

11 декември 2016, неделя, 17:30 ч:

в Каварна, Градски стадион:

Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)   - DIEMA SPORT 2 

12 декември 2016, понеделник, 17:30 ч:

ОФК Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)  - DIEMA SPORT 

                           XIX кръг

13 декември 2016, вторник, 17:30 ч:

в Ловеч, Градски стадион:

Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)  - DIEMA 

14 декември 2016, сряда, 13:00 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - DIEMA SPORT

14 декември 2016, сряда, 15:15 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)   - DIEMA SPORT

Левски (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)  -  DIEMA SPORT

15 декември 2016, четвъртък, 15:00 ч:

Берое (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)  -  DIEMA SPORT 2

15 декември 2016, четвъртък, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)  - DIEMA SPORT 2 

16 декември 2016, петък, 17:30 ч:

ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)   -  DIEMA SPORT 2              

Първа лига 31 и 32 кръг:

м.май

31/5 кръг

05.05 /петък/

Локомотив Пд

-

Лудогорец

20.00

DIEMA SPORT

07.05 /неделя/

Черно море

-

Левски

17.30

DIEMA SPORT 2

07.05 /неделя/

ЦСКА –София

-

Дунав

20.00

DIEMA SPORT 2

Група А

05.05 /петък/

Верея

-

Ботев Пд

17.30

DIEMA SPORT

05.05 /петък/

Славия

-

Монтана

17.30

DIEMA

Група Б

06.05 /събота/

Нефтохимик Бс

-

Локомотив ГО

17.30

DIEMA SPORT

06.05 /събота/

Пирин

-

Берое

20.00

DIEMA SPORT

 

 32/6 кръг

12.05/петък/

Дунав

-

Лудогорец

17.30

DIEMA SPORT

12.05/петък/

Локомотив Пд

-

Левски

20.00

DIEMA SPORT

13.05/събота/

Черно море

-

ЦСКА –София

17.30

DIEMA SPORT

Група А

10.05/сряда/

Монтана

-

Верея

19.00

DIEMA SPORT

10.05/сряда/

Ботев Пд

-

Славия

19.00

DIEMA SPORT 2

Група Б

11.05/четвъртък/

Локомотив ГО

-

Пирин

17.00

DIEMA

11.05/четвъртък/

Берое

-

Нефтохимик Бс

19.30

DIEMA SPORT

 

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 

Първа лига