Първа лига 08 април - 17:45, , стадион: Стадион Берое

Локомотив ГО Локомотив ГО
Берое Берое

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema излъчва се по Diema

Берое претърпя втори тежък удар в рамките на шест минути в домакинството си на Локомотив Горна Оряховица. В 28-та минута "железничарите" вече поведоха с 2:0 и лишиха двубоя от всякаква интрига.

Точен за "черно-белите" беше едно от множеството им нови попълнения от зимата Аристоте Фунду. Той получи топката пред наказателното поле и навърза няколко защитници на старозагорци.

Последва неособено силен удар, който обаче рикошира в крак на бранител и прехвърли вратаря Душан Перниш, топката се отклони от горната греда и след удар в гърба на стража мина зад голлинията.

Как се стигна до това попадение, можете да видите като изгледате картината от прикаченото видео.