Отборът на Витоша Бистрица записа трети пореден успех на зимния футболен турнир “Балчик Къп”.

След като се наложиха с по 2:0 над Черноморец Балчик и Добруджа по-рано тази седмица, днес “зелените” победиха с 3:2 дубъла на българския шампион Лудогорец.

На един от терените в курортния комплекс “Албена” бистричани поведоха в резултата с гол на Даниел Кутев в 32-ата минута.

Реализиралият и двете попадения при успеха над балчиклии Григор Долапчиев удвои в 58-ата, а четири минути по-късно Лазаров направи преднината на своя тим класическа.

Футболистите на Радослав Здравков върнаха две попадения - в 73-ата и 86-ата минута, но до изравнителен, трети гол не успяха да стигнат. По този начин Витоша продължава с пълен актив от 9 точки и голова разлика 7:2.