Левски гостува на Верея в мач от четвъртия кръг на Първа лига.

Двубоят е в събота от 18,45 часа на стадион „Трейс Арена“ в Стара Загора и може да го наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на GONG PLAY. Най-интересните положения пък може да видите на Gong.bg, където ще следим мача минута по минута.

Наставникът на домакините Илиан Илиев защити колегата си, водил Левски до вчера - Николай Митов и го подкрепи в неприятната ситуация, която се оказа той на „Герена“ - ръководството на тима да води преговори с други специалисти в лицето на Авраам Грант и Делио Роси, докато Митов е все още действащ наставник на „сините“.

Тонусът в тима на Верея е на ниво, след като в миналия кръг старозагорци записаха първата си победа от началото на сезона в Първа лига. Тимът на Илиан Илиев се наложи с 1:0 над Етър, а победният гол бе дело на Валери Домовчийски.

В този двубой Верея ще играе за първи път с новите си екипи.

Въпреки че Левски също записа успех в третия кръг срещу новака Витоша Бистрица, собственикът на клуба Спас Русев избра ново голямо име на треньорския пост.

Митов е наследен от Делио Роси, а настоящият наставник на „сините“ ще бъде пратен на стаж в Испания като компенсация за отстраняването си от поста.

В Стара Загора Левски ще бъде с Асен Букарев начело.

Габриел Обертан направи официалния си дебют за Левски срещу Витоша и най-вероятно ще запише нови минути и в мача срещу Верея. Контузен в лагера на „сините“ остава защитникът Давид Яблонски, докато Иван Горанов се завръща в строя, след като се възстанови от травма.