Повериха напеченото дерби Черно море – ЦСКА на Стефан Апостолов

Стефан Апостолов бе избран да ръководи един от най-интересните сблъсъци в програмата на 9-ия кръг в Първа лига между отборите на Черно море и ЦСКА. Срещата е в събота, 16 септември, от 20.00 часа на стадион „Тича“ във Варна.

Дербито може да наблюдавате пряко в ефира на DIEMA SPORT, както и онлайн на GONG PLAY.

Първи помощници на Апостолов ще бъдат Георги Дойнов и Мирослав Иванов, а четвърти съдия на двубоя ще бъде Димитър Стоилов. Зад двете врати ще оперират Волен Чинков и Петър Доровски, а съдийски наблюдател ще е Мартин Богдев.

Ето и всички назначения за 9-ия кръг на Първа лига:

15 Сеп 2017 г. Петък 17:15 ч.
Етър - ПФК Берое ЕАД

ГС:    Ангел Детелинов Баялцалиев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ:    Димо Дамянов Вълчев    ДАС1:    Петър Кирилов Костадинов     ДАС2:    Димитър Михайлов Михайлов
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
15 Сеп 2017 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Левски АД - Септември София

ГС:    Ангел Любенов Ангелов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Мартин Руменов Ангелов    ДАС1:    Драгомир Димитров Драганов    ДАС2:    Георги Димитров Давидов
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
16 Сеп 2017 г. Събота 17:45 ч.
ФК Верея - ФК Дунав 2010

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Пламен Хинков Хинков    ДАС1:    Станислав Тошев Ставров    ДАС2:    Станимир Лозанов Тренчев
СН:    Константин Делов Писков     
 
16 Сеп 2017 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК ЦСКА–София

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Димитър Божидаров Стоилов    ДАС1:    Волен Валентинов Чинков    ДАС2:    Петър Стефанов Доровски
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
17 Сеп 2017 г. Неделя 17:30 ч.
Витоша - ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Тони Бонев Пандарски    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Мартин Веселинов Маргаритов    ДАС1:    Георги Николов Кабаков    ДАС2:    Владимир Вълков Вълков
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
17 Сеп 2017 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД - ПФК Славия АД

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Андрей Венков Николов    ДАС1:    Мустафа Севди Шефкет    ДАС2:    Петър Григоров Григоров
СН:    Кирил Манолов Лозанов     
 
18 Сеп 2017 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД - ПФК Ботев АД

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Христо Пламенов Хаджийски    ДАС1:    Станислав Георгиев Тодоров    ДАС2:    Калоян Венелинов Кирилов
СН:    Светослав Петров Славов     

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
Първа лига Черно море Съдийски назначения ЦСКА

Първа лига