Публикувана в 16:26 на 26 февруари 2017 901 0
Първа лига 26 февруари - 15:00, , стадион: Огоста

Монтана Монтана

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport 2 излъчва се по Diema Sport 2

Darik radio излъчва се по Darik radio

Усилията на играчите на Пирин най-после дадоха резултат и те успяха да изравнят резултата в мача с Монтана. Това се случи в 61-та минута, а точен тогава беше Даниел Младенов.

Бившият играч на Левски получи топката около вратарското поле и от въздуха прониза Евгени Александров за 1:1. Асистенцията беше на Станислав Костов.

Как се стигна до този гол, можете да видите в прикаченото видео.