Сезонът приключи по-рано и за вратаря на Монтана Евгени Александров. От клуба разкриха, че е опитният страж е извадил рамо в мача със Славия на националния стадион „Васил Левски”. Женята, който е налаган титуляр от новия старши треньор на отбора Атанас Атанасов, се контузи в 37-та минута на двубоя, след като при един въздушен двубой се сблъска с нападателя на домакините Стефан Велков.

Александров остана под рамката до края на полувремето, но след почивката бе заменен от Корин Брокс Мийд, а самият той откаран с линейка в „Пирогов”. Там потвърдиха първоначалната диагноза и му препоръчаха активна почивка.

Така Евгени Александров стана вторият футболист на Монтана, за който сезонът свършва предварително. Преди него от строя излезе голмайсторът на отбора Стивън Петков.

Нападателят, който днес става на 22 години, счупи десния си глезен при домакинската победа с 2:1 над Ботев Пловдив. Петков откри резултата преди почивката, а в средата на второто полувреме се контузи и два дни по-късно бе опериран в „Пирогов”.