Полузащитникът на Левски Мехди Бурабия пусна специален пост в профила си в една от социалните мрежи след класирането на тима за Лига Европа след баража с Верея. Халфът заяви, че „сините“ са изпълнили мисията си, а именно да намерят място в евротурнирите през новата кампания.

Срамен Левски стигна до Европа с мъка и дузпи

„След дългата нощ и напрежението, което не заслужавахме, мисията е изпълнена – Лига Европа“, написа Бурабия и продължи: „Време е за почивка – физическа и психическа“.

Божидар Митрев: Видях много омраза в част от феновете на Левски

Припомняме, че класирането на Левски за втория по престиж турнир на Стария континент бе доста драматично. След като столичани поведоха на старозагорци през първата част, тимът, воден от Александър Томаш изравни в третата минута на добавеното време на двубоя. Стигна се до продължения, където резултатът бе непроменен – 1:1. При дузпите Левски показа по-сериозна концентрация и така намери място в Лига Европа.