Черно море постигна минимална победа с 1:0 над Левски в мач от 26-тия кръг на Първа професионална лига. Единственото попадение в мача вкара Александър Цветков през втората част на мача. "Сините" пък завършиха мача с 10 души, след като в 86-та минута Давид Яблонски получи директен червен картон. Двата отбора изиграха интересно първо полувреме, в което чистите голови положения не бяха много, но имаше две спорни ситуации за дузпи. Първата сериозна ситуация бе за гостите в 25-та минута, когато след разбъркване пред вратата на Черно море, топката попадна у Георги Костадинов, който стреля от 12-13 метра, но в аут. В 27-та минута бе първата спорна ситуация в мача. Гостите имаха претенции за дузпа за нарушение срещу Божидар Краев в наказателното поле. Левски можеше да открие резултата в 35-та минута. След грешка на Пламен Николов Бабатунде Адениджи успя да отнеме топката и се опита да прехвърли вратаря на Черно море Емил Михайлов, но неуспешно. В 39-та минута бе втората спорна ситуация през първата част. Пируло проби отдясно и центрира, а в наказателното поле на гостите топката се отби в ръката на Давид Яблонски, но съдията не отсъди нарушение. Гостите можеха да открият резултата в 55-та минута, когато Божидар Краев стреля опасно от 15-тина метра, но вратарят Емил Михайлов успя да спаси. В 64-та минута Черно море успя да вкара гол. Александър Цветков се пребори за топката със защитник на Левски, отне я и от няколко метра със силен шут вкара за 1:0. В 71-та минута Черно море можеше да вкара втори гол. Борислав Балджийски бе изведен в отлична позиция и стреля, но вратарят Николай Кръстев успя да избие топката. Три минути по-късно Антонио Аниете центрира много добре отляво в наказателното поле на домакините, Бабатунде Адениджи успя да стреля с глава, но топката мина над вратата. В 86-та минута Давид Яблонски от Левски получи директен червен картон. В първата минута от добавените две през втората част Антонио Аниете можеше да донесе точка на Левски. Той бе изведен в отлична позиция, но вратарят Емил Михайлов парира удара му.