Публикувана в 18:05 на 02 март 2017 978 0
Първа лига 02 март - 17:30, , стадион: Трейс Арена

Славия Славия
Верея Верея

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Отборът на Верея поведе на Славия в последния мач от междинния 22-и кръг на Първа лига. В 23-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа. Валери Домовчийски проби през центъра, пусна надясно към Педро Еужениео, който нахлу в наказателното поле. Владимир Семерджиев опита да го спре, защото играчът на домакините се откъсваше, за което реферът посочи бялата точка и вдигна червен картон на футболиста на столичани.

С изпълнението на 11-метровият наказателен удар се нае Георги Андонов, който с хладнокръвен удар откри за 1:0.

Срещата може да следите в Gong.bg, по GONG PLAY, по DIEMA SPORT и по Дарик радио.