Дунав и ЦСКА не успяха да си вкара гол – 0:0 след първото полувреме на двубоя от последния 36-ти кръг на Първа лига.

Отборът на Дунав имаше надмощие и създаде много интересни ситуации пред вратата на Александър Конов, който през първата част се отличи с няколко перфектни намеси и не допусна да му бъде отбелязан гол.

Въпреки това най-чистото положение през първите 45 минути на срещата бе пред вратата на Дунав. В 10-та минута Александър Дюлгеров бе изведен сам срещу вратаря на русенци, но Станислав Антонов се отличи с добро спасяване.

Дунав имаше шанс да открие резултата в 18-та минута, когато след грешка на Александър Дюлгеров, Бирсент Карагерен центрира в наказателното поле на ЦСКА, след което Васил Шопов стреля с глава, но Александър Конов спаси.