Нападателят на ЦСКА Кирил Десподов спечели крайно убедително анкетата за Играч на мача в двубоя срещу „Левски“ от 30-ия кръг на Първа лига. Българският национал вкара гол и даде асистенция за категоричната победа с 3:0, която изкачи отбора на второто място във временното класиране.

Феновете на Левски удариха Стефан Генов

Десподов беше точен в 6-ата минута, когато направи резултата 2:0 след много груба грешка на „синята“ защита. В началото на второто полувреме той изпълни прекия свободен удар, с който качи топката на главата на Фернандо Каранга, който заби третия гол в мрежата на Божидар Митрев.

ВИЖТЕ ПЪЛНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОТ ИГРАЧ НА МАЧА ТУК!

Читателите на Gong.bg отчето силното представяне на Десподов и логично 20-годишният играч събра почти 59 процента. Втори се нареди неговият съотборник Каранга, а третата позиция остана за Мехди Бурабия, който отново се представи солидно за „сините“.