ЦСКА завърши 0:0  с руския шампион Спартак Москва в контролна среща от лагера в Испания. Фернандо Каранга нацели гредата във втората минута, за Спартак същото направи Фернандо в 81-ата минута. Ивелин Попов не се появи на терена за руснаците, а Фернандо Каранга направи няколко стопроцентови пропуска пред вратата на съперника.

Още във втората минута на двубоя Каранга нацели гредата зад вратата на Ребров. Буквално в следващата минута Промес пропусна да открие резултата. В средата на полувремето Десподов отправи опасен удар към вратата на Ребров, който беше на мястото си и спаси.

В 50-ата минута на двубоя грешка на Жеферсон позволи на Фернандо да стреля, но кълбото мина над вратата. Нов пропуск пред руската врата направи Каранга, който с глава стреля към вратата на Ребров, но той отново отчая нападателя на българския тим.

Последваха и пропуски на Бланко, Каранга и Манолев, а Спартак се отчете с греда на Фернандо в 81-ата минута на срещата. До края на двубоя двата тима не отбелязаха попадения и срещата завърши 0:0.

Така ЦСКА за втори път завърши 0:0 след двубоя с Динамо Киев. А от старта на контролите момчетата на Стамен Белчев не са допуснали попадение във вратата си.

ЦСКА - Спартак Москва 0:0

1 - Начало на двубоя

1 - Добра намеса на Бодуров, който изчисти кълбото в тъч при опасна атака на Спартак

2 - Греда за ЦСКА! След опасна атака на "червените" кълбото нацели гредата след шут на Каранга.

3 - Промес се озова на голова позиция, но не сполучи да реализира

12 - Каранга тормози отбраната на Спартак, бранителите се справиха

19 - Десподов се впусна по дясното крило и потърси пас към Каранга, но Максимович спря паса и се справи със ситуацията

22 - Корнер за ЦСКА! След центрирането топката попадна в ръцете на вратаря Ребров

25 - Удар на Десподов в ръцете на Ребров

30 - Пряк свободен удар за Спартак след нарушение на Жеферсон. След центрирането в наказателното поле, четирима футболисти на Спартак не успяха да играят с топката

ЦСКА е подкрепян от солидна агитка на трибуните

45 - Манолев центрира отдясно към наказателното поле на Спартак, Ребров улови топката

45 - Край на първото полувреме

46 - Начало на второто полувреме

47 - Десподов отново с добро центриране отдясно, но отново нямаше кой да засече кълбото към вратата на Ребров

47 - Смяна в ЦСКА. Чорбаджийски влиза на мястото на Лое

50 - Жеферсон направи грешка, но ударът на Фернандо от малкото наказателно поле мина над напречната греда

50 - Черниаускас е на терена на мястото на Китанов

51 - Корнер за ЦСКА. След късо разиграване Манолев центрира в наказателното поле, отново нямаше опасност за Ребров

56 - Страсти на терена. Николай Бодуров беше фаулиран от Луис Адриано, след което двамата се счепкаха здраво, но страстите бързо бяха потушени

64 - Пет смени в състава на Спартак Москва

64 - Пряк свободен удар за ЦСКА. Десподов стреля, но топката се отклони от стената и излезе в корнер

65 - Невероятен пропуск на Каранга, след като Ребров спаси удара на нападателя на ЦСКА, след като "червените" изпълниха корнер, а Бодуров продължи кълбото към Каранга

73 - Пряк свободен удар за ЦСКА. След центрирането Каранга нанесе точен удар към Ребров, но той отново беше на мястото си и спаси

76 - Корнер за Спартак, след изпълнението му Черниаускас улови кълбото уверено

79 - Смените в двата тима продължиха, а това от своя страна накъса играта

80 - Пропуск за ЦСКА! Бланко вместо да стреля потърси Манолев, който не успя да се разпише

81 - Греда за Спартак, след като Фернандо застана зад топката и стреля опасно, но топката се удари в гредата

90 - Край на мача

"Червените" записаха победа над Дзансу на Фабио Капело с 8:0 и завършиха 0:0 с Динамо Киев, момчетата на Стамен Белчев победиха преди заминаването за Испания и третодивизионния Вихрен Сандански с 2:0.

Съставът на ЦСКА: Китанов, Манолев, Дюлгеров, Бодуров, Жеферсон, Тиаго, Лое, Десподов, Енрике, Алберг, Каранга

Спартак Москва: Ребров, Комбаров, Кутепов, Максимович, Ещенко, Глушаков, Фернандо, Промес, Пашалич, Педро, Луис Адриано