Капитанът на Черно море Георги Илиев  беше категоричният №1 в анкетата за Играч на мача при победата с 2:1 над Септември София в плейофите за Лига Европа от втората осмица на Първа лига. 36-годишният варненец вкара и двете попадения за мъчния успех, който дава предимство на „моряците” преди реванша в София.

В добавеното време на първата част Илиев се разписа по изключителен начин от пряк свободен удар, пращайки кълбото неспасяемо към лявата сглобка. В 77-ата минута пък ветеранът бе човекът, който пое отговорността да изпълни важната дузпа и я реализира.

Така Илиев получи близо 60 процента от общия вот на всички, участвали в анкетата. Най-близо до него бе голмайсторът за Септември Мартин Тошев.

ВИЖТЕ ПЪЛНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОТ „ИГРАЧ НА МАЧА” ТУК!