Авторът на първия гол за победата на Берое над Славия с 4:1 – Карлос Охене обра овациите в нашата игра „Играч на мача”. Ганайският полузащитник зададе тона на мача с брилянтно попадение и спомогна за първата победа на старозагорци.

В 22-ата минута на мача Охене препарира вратаря на „белите” Марио Кирев с зверски шут от около 22-23 метра. След това Берое нямаше проблеми да диктува играта и макар Славия да изравни в началото на второто полувреме, трите точки поеха към Стара Загора.

Към края на мача Охене асистира за четвъртото попадение, което беше под номер 2 за Педро Еуженио в срещата.

24-годишният играч събра почти 2/3 от гласовете в традиционната ни игра, като никой от останалите на терена не успя дори да се доближи до него.