Дунав и Славия не успяха да се победят в мач от последния 26-и кръг от редовния сезон на Първа лига, завършвайки наравно 1:1 в Разград. Срещата започна оспорвано, като двата отбора имаха по няколко опасни атаки, но първият гол падна във вратата на Дунав в 26-ата минута. Иван Минчев подаде на Сердер Сердеров, който отбеляза за 1:0 в полза на гостите от София. В 34-ата минута, след отлично подаване на Самир Аясс, Карагарен можеше да изравни резултата, но ударът му бе париран от Абуд Омар, който успя да изчисти топката. В 42-ата минута Дунав бе близо отново до попадение - Мирослав Будинов подаде успоредно топката в наказателното поле на Славия, но Васил Шопов не успя да я засече. Така завърши и първото полувреме. Дунав започна по-добре втората част, като атакуваше по-често. При една атака в 54-ата минута обаче Славия бе близо да удвои резултата в своя полза, но ударът на Иван Минчев прати топката в страничния стълб на вратата на Луков. В последната минута от даденото от съдията Никол Попов четириминутно добавено време Дунав успя да изравни резултата. Голмайстор беше Олексей Ларин, който засече топката след центриране.