Левски и ЦСКА не се победиха в реванша от полуфиналите за Купата на България. Двубоят завърши при резултат 2:2 и в крайна сметка след общото 4:2 "сините" се класират на финал, където ще срещнат Славия. "Сините" поведоха рано-рано в срещата с феноменален гол на Жорди Гомес в 6-ата минута.

Левски на финал, а зад гърба му - "червени" руини

В 28-ата Левски остана с човек по-малко на терена, след като Хали Тиам фаулира Фернандо Каранга. Сенегалецът влезе брутално с двата крака срещу голмайстора на "червените", чийто крака попаднаха между тези на противника. Дясното коляно на Каранга се изви болезнено жестоко.

Бразилецът направи опит, но не успя да продължи в срещата и напусна терена със сълзи на очи.

Хеан Бланко изравни за "червените" в 57-ата минута. Серджиу Буш отново изведе "сините" напред в 65-ата минута, а Роланд Алберг бе точен за крайното  2:2 в 82-ата минута на срещата.

Вижте най-интересните кадри от срещата в нашата галерия!