Локомотив Пловдив загуби от литовския Судува с 0:1 в последната си контрола на турска земя.

През първото полувреме и двата отбора имаха добри положения за гол, но такъв не падна.

За пловдивчани на два пъти Веселин Марчев бе близо до откриване на резултата.  В началото на второто полувреме Судува поведе с гол на Сисилия.

Локомотив Пловдив държеше инициативата до края на мача, но резервата Симеон Райков не успя да се разпише. Аралица също бе близо до изравняване на резултата, но ударът му с глава премина над вратата.

Стартов състав на Локомотив Пловдив за контролата: Илко Пиргов, Димитър Везалов, Асен Георгиев, Димитър Велковски, Мухамед Муса, Игор Банович, Первиз Умарбаев, Абделхакин Буна, Димо Бакалов, Веселин Марчев, Анте Аралица.