Отборът на Черно море отстъпи с 1:4 на Лудогорец II в седмата си контрола от зимната си подготовка, играна на стадион "Младост" във Варна.

Гостите от Разград поведоха в резултата още в 4-ата минута. Цветослав Петров бе изведен зад гърба на защитата на Черно море и реализира през краката на вратаря Иван Дюлгеров за 0:1. В 20-ата минута Томас Цвятков проби отляво и от малък ъгъл прониза Дюлгеров за 0:2. Две по-късно Лудогорец покачи на 3:0 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Цвятков, който реализира от бялата точка.

Черно море привлече нападател и защитник

28-ата минута Мехди Фенуш намали резултата, след като засече центриране по земя от десния фланг на Мартин Минчев и изпрати топката в мрежата на Лудогорец за 1:3.

34-ата Атанас Зехиров центрира отдясно и Мартин Минчев от добра позиция стреля в аут.

Треньорът Илиан Илиев направи шест смени на почивката. В игра влязоха Георги Илиев, Мариян Огнянов, Лъчезар Йорданов, Марек Кузма, Александър Цветков, Миро Енчев и Аристот Ндонгала, които заеха местата на Илиас Хасани, Петър Витановм, Даниел Димов, Емил Янчев, Радослав Василев, Мехди Фенуш и Мартин Минчев.

60-ата минута Николай Минков, Мартин Минчев и Атанас Зехиров напускат игра, а на техните места влязоха Румен Касабов, Кононго и Ертан Томбак.

63-ата минута Мартин Милков бе изведен на стрелкова позиция и с левия крак реализира за 1:4, като преди да влезе във вратата на Дюлгеров топката се отклони в десния страничен стълб.

65-ата минута Георги Илиев стреля от около 20 местра фронтално срещу вратата, но топката се отклони от страничната греда и бе изчистена в корнер от бранител на Лудогорец.

Съставът на Черно море: Благой Макенджиев, Илиас Хасани, Даниел Димов, Мартин Костадинов, Атанас Зехиров, Петър Витанов, Емил Янчев, Николай Минков, Мехди Фенуш, Радослав Василев, Мартин Минчев (Георги Илиев, Мариян Огнянов, Марек Кузма, Александър Цветков, Миро Енчев, Аристот Ндонгала, Румен Касабов, Лъзезар Йорданов, Кононго, Ертан Томбак).

Съставът на Лудогорец II: Васил Симеонов, Преслав Петров, Венцислав Керчев, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Кристиян Китов, Ерол Дост, Мартин Милков, Цветослав Петров, Томас Цвятков (Дамян Дамянов, Атанас Карачоров, Тихомир Димитров, Иван Великов, Юнуз Юнуз, Мехмед Мехмед, Андриан Димитров)