Излезе програмата: Кога пак играят Левски срещу ЦСКА?

Левски срещу ЦСКА източник: LAP.bg, Владимир Стоянов

Левски срещу ЦСКА източник: LAP.bg, Владимир Стоянов

Първото дерби между Левски и ЦСКА от плейофната фаза на първенството на Първа лига ще се играе на 29 април, събота, от 17 ч. на стадион "Васил Левски", стана ясно от публикуваната програма от СТК за следващите три кръга /28, 29 и 30 кръг/ в елита.

Друг интересен сблъсък ЦСКА - Лудогорец ще се играе на "Българска армия" на 23 април, неделя, от 20 ч.

Ето програмата:

Април

28/2 кръг

Първа шестица

13.04/четвъртък/

Локомотив Пд

-

ЦСКА –София

19.30

DIEMA SPORT

14.04/петък/

Лудогорец

-

Левски

20.00

DIEMA SPORT

15.04/събота/

Дунав

-

Черно море

16.30

DIEMA SPORT

Група А

14.04/петък/

Ботев Пд

-

Верея

15.30

DIEMA SPORT

15.04/събота/

Монтана

-

Славия

14.15

DIEMA SPORT

Група Б

13.04/четвъртък/

Локомотив ГО

-

Нефтохимик Бс

17.00

DIEMA SPORT

14.04/петък/

Берое

-

Пирин

18.00

DIEMA

 

Купа България 1/2 финали

18.04/вторник/

Лудогорец

-

Литекс

19.00

DIEMA SPORT

19.04/сряда/

Верея

-

Ботев Пд

19.00

DIEMA SPORT 2

 

29/3 кръг

Първа шестица

21.04/петък/

Левски

-

Дунав

20.00

DIEMA SPORT

23.04 /неделя/

Черно море

-

Локомотив Пд

17.45

DIEMA

23.04 /неделя/

ЦСКА –София

-

Лудогорец

20.00

DIEMA SPORT 2

 

Група А

22.04/събота/

Славия

-

Ботев Пд

17.30

DIEMA SPORT

22.04/събота/

Верея

-

Монтана

20.00

DIEMA SPORT

 

Група Б

21.04/петък/

Нефтохимик Бс

-

Берое

17.30

DIEMA SPORT

24.04/понеделник/

Пирин

-

Локомотив ГО

20.00

DIEMA SPORT

 

Купа България 1/2 финали реванши

26.04/сряда/

Ботев Пд

-

Верея

18.00

DIEMA SPORT 2

27.04/четвъртък/

Литекс

-

Лудогорец

18.00

DIEMA SPORT

 

30/4 кръг

Първа шестица

 

28.04 /петък/

Дунав

-

Локомотив Пд

17.30

DIEMA SPORT

29.04 /събота/

Левски

-

ЦСКА –София

17.00

DIEMA SPORT

01.05/понеделник/

Лудогорец

-

Черно море

20.00

DIEMA SPORT

 

Група А

30.04/неделя/

Монтана

-

Ботев Пд

17.45

DIEMA

01.05/понеделник/

Славия

-

Верея

17.30

DIEMA SPORT

 

Група Б

28.04 /петък/

Нефтохимик Бс

-

Пирин

20.00

DIEMA SPORT

29.04 /събота/

Локомотив ГО

-

Берое

20.00

DIEMA SPORT

 

Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:

Април

ХXIV кръг 17.00 часа

14.04/петък/

Царско село 2015

-

Оборище Пан

 

 

 

Созопол

-

Спартак Пл

 

 

 

ЦСКА -София 2

-

Поморие

 

 

 

Несебър

-

Левски Карлово

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив 1929 Сф

 

 

 

Ботев Вр

-

Етър ВТ

 

 

15.04 /събота/

Лудогорец 2

-

Банско

14.00

 

17.04 /понеделник/

Витоша Бистрица

-

Септември Сф

15.30

DIEMA SPORT

 

ХXV кръг 17.00 часа

22.04 /събота/

Етър ВТ

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Поморие

-

Витоша Бистрица

 

 

 

Спартак Пл

-

Царско село 2015

 

 

 

Оборище Пан

-

Несебър

 

 

 

Левски Карлово

-

Банско

 

 

24.04/понеделник/

Септември Сф

-

Созопол

17.30

DIEMA SPORT

 

Ботев Вр

-

Лудогорец 2

 

 

 

Локомотив 1929 Сф

-

ЦСКА -София 2

 

 

 

ХXVІ кръг 17.00 часа

30.04 /неделя/

Банско

-

Оборище Пан

 

 

 

Несебър

-

Спартак Пл

 

 

 

Царско село 2015

-

Септември Сф

 

 

 

Витоша Бистрица

-

Локомотив 1929 Сф

 

 

 

ЦСКА -София 2

-

Етър ВТ

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Ботев Вр

 

 

 

Созопол

-

Поморие

18.00

 

02.05/вторник/

Лудогорец 2

-

Левски Карлово

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

 

  • Лудогорец 2 до края на първенството на Втора лига ще играе домакинските си срещи на Спортен комплекс „Гнездо на орли“ - град Разград.

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
Левски ЦСКА

Първа лига