Юношите на ЦСКА, родени през 2003 година, разгромиха Септември със 7:0. Армейците, водени от Христо Марашлиев, не срещнаха никакви затруднения в мача, който се игра на изкуствения терен на 57 СУ "Св. Наум Охридски".

ЦСКА поведе в 7-та минута, когато точен беше Стелиън Георгиев. Георги Иванов удвои в 20-та минута, а 6 по-късно Георги Манев направи резултата класически. В края на първото полувреме Манев се разписа за 4:0.

През вторите 35 минути Христо Марашлиев даде шанс за изява на всички резерви. Димитър Колимечков отбеляза петия гол за ЦСКА, Мартин Смоленски беше точен за 6:0, а Мартин Аврамов оформи крайния резултат - 7:0.

Освен седемте попадения, ЦСКА пропусна още няколко отлични възможности пред вратата на Септември.

В следващия кръг ЦСКА U15 посреща Миньор (Перник) на базата в Панчарево. Срещата е насрочена за 23 септември от 11:00 часа.