Берое направи второ поредно равенство в контролите си от лагера в турския курорт Белек. Старозагорци завършиха 1:1 срещу Мезьокьовешд-Жори. Александър Василев вкара рядко красив гол за Берое.

Берое имаше превъзходство през по-голямата част от мача, докато унгарският отбор на моменти играеше дълбоко прибран в своята половина. Старозагорци имаха голямо надмощие при владеенето на топката, но по-трудно достигаха до сериозни опасности пред вратата на съперника.

Берое разигра добре в 4-та минута, когато Милен Желев центрира в наказателното поле на Мезьокьовешд-Жори, където на втора греда Иван Минчев стреля от въздуха, но неточно встрани от вратата на Давид Домбо. Иван Минчев отправи удар от разстояние в 17-та минута, топката рикошира в играч на унгарския отбор и Домбо я овладя без проблеми.

Унгарците отправиха първия удар по посока на вратата на Душан Перниш в 19-та минута, но той не попадна в очертанията на вратата на Берое.

Майлсон направи много добър пробив в 28-та минута. Той финтира двама играчи от унгарския отбор, след което се опита да стреля, но ударът му бе блокиран и топката излезе в корнер.

Берое направи много сериозен пропуск в 34-та минута, когато Александър Цветков подаде към Гастон Камара, който се освободи от един играч и пусна перфектен пас към Алфредо Мартинс, който бе изведен на отлична позиция и стреля, но Домбо спаси и изби в корнер. След изпълнението на ъгловия удар последва шут на Камара, но топката рикошира в играч на Мезьокьовешд-Жори и топката излезе отново в корнер.

Берое поведе в 35-та минута с изключително красив гол на Александър Василев. С удар от разстояние той прати топката неспасяемо в горния ляв ъгъл на вратата на Домбо.

Берое организира нова добра атака в 36-та минута, когато Мартин Райнов комбинира с Майлсон Лима, който стреля, но Домбо спаси. Четири минути по-късно Майлсон финтира двама играчи на Мезьокьовешд-Жори, след което стреля, но неточно в аут.

Берое вкара гол в 55-та минута, който не бе зачетен заради засада. Милен Желев комбинира с Мартин Камбуров, който продължи към Иван Минчев, а той взаимодейства с Алфредо Мартинс, който прехвърли вратаря, топката срещна десния стълб, а Майлсон я довкара, но бе маркирана засада.

Матеус Леони отправи много опасен удар в 58-та минута, но ударът му бе отразен.

Никита Баранов се намеси решаващо в 67-та, когато спря опасна атака на Мезьокьовешд-Жори.

Берое бе близо до реализирането на второ попадение в 71-та минута, когато Рубен Бригидо центрира в наказателното поле на Мезьокьовешд-Жори, където Иван Бандаловски стреля с глава, но топката срещна гредата.

Берое създаде нова опасност пред вратата на Мезьокьовешд-Жори в 79-та минута, когато Никола Маринов отне топката и пусна пас в наказателното поле към Мартин Камбуров, който стреля, но вратарят спаси.

Унгарците изравниха резултата в 82-та минута след гол на Дражич.

Матеус Леони отправи далечен удар в 84-та минута, но неточно в аут.