Тимът на Лудогорец гостува на Литекс в реванш от полуфиналите в турнира за Купата на България. Срещата е от 18 часа в Ловеч.

Шампионите и лидери в Първа лига имат солиден аванс от първия сблъсък, когато победиха с 4:0.

Реваншът изглежда протоколен срещу третодивизионния Литекс, като треньорът Георги Дерменджиев вероятно ще заложи на голяма част от футболистите, които получават по-малко игрово време.

Мача можете да следите минута по минута в GONG.BG, да гледате пряко в GONG PLAY и по телевизия DIEMA SPORT.

На финала в турнира за Купата на България вече се класира Ботев, който отстрани Верея и очаква своя съперник в битката за трофея.

Дерменджиев: Има разлика в класите с Литекс

Спорът за Купата на България е на 24-и май на Националния стадион "Васил Левски".