БФС обяви програмата на Първа лига до 12-ия кръг

Първа лига източник: Gong.bg

Първа лига източник: Gong.bg

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз обяви програмата по дни и часове за следващите пет кръга от Първа лига, както и 1/16-финалите в турнира за Купата на България.

Ето пълната програма на двубоите, както и по кои канали ще бъдат предавани двубоите от елита:

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 29.08.2017 г

 - Приема предложената програма от 8 - ми до 12-ти кръг на Първа лига както следва:

Първа лига

м.Септември

Отложена среща от първи кръг

06.09/сряда/

Левски

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

 

VІII кръг

08.09 /петък/

Берое

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Верея

20.00

Диема спорт

09.09 /събота/

Пирин

-

Локомотив Пд

17.30

Диема

 

Славия

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

10.09 /неделя/

Дунав

-

Витоша

17.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Левски

20.00

Диема спорт

11.09/понеделник/

Септември

-

Етър

20.00

Диема спорт

 

IX кръг

15.09 /петък/

Етър

-

Берое

17.00

Диема спорт

 

Левски

-

Септември

20.00

Диема спорт

16.09 /събота/

Верея

-

Дунав

17.45

Диема

 

Черно море

-

ЦСКА –София

20.00

Диема спорт

17.09 /неделя/

Витоша

-

Пирин

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Славия

20.00

Диема спорт

18.09 /понеделник/

Лудогорец

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

 

Купа България 1/16 финал

19.09 /вторник/

Несебър

-

ЦСКА-София

16.00

Диема спорт

 

Север

-

Берое

16.00

 

 

ЮЗ- София

-

Септември Сф

16.00

 

 

ЮИ - ПД

-

Дунав Рс

16.00

 

 

Нефтохимик Бс

-

Царско село

16.00

 

 

Ботев Гъл.

-

Левски Сф

19.00

Диема спорт

20.09 /сряда/

Локомотив Сф

-

Верея

16.00

 

 

Струмска слава

-

Созопол

16.00

 

 

Поморие

-

Етър ВТ

16.00

 

 

Монтана

-

Черно море

16.00

 

 

Ботев Враца

-

Пирин Бл

16.00

 

 

Черноморец Бч

-

Славия Сф

16.00

 

 

Литекс

-

Витоша Бист

20.00

Диема спорт

21.09 /четвъртък/

Оборище Пан.

-

Лудогорец

16.00

 

 

Марица

-

Локомотив Пд

16.00

 

 

Локомотив ГО

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

 

X кръг

22.09 /петък/

Берое

-

Левски

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Дунав

20.00

Диема спорт

23.09 /събота/

Славия

-

Витоша

15.30

Диема

 

Черно море

-

Етър

20.00

Диема спорт

24.09 /неделя/

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

 

Септември

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

25.09/понеделник/

Пирин

-

Верея

20.00

Диема спорт

 

XI кръг

29.09 /петък/

Локомотив Пд

-

Септември

17.30

Диема спорт

 

Верея

-

Славия

20.00

Диема спорт

30.09 /събота/

Етър

-

ЦСКА –София

14.45

Диема спорт

 

Витоша

-

Ботев Пд

17.45

Диема

 

Дунав

-

Пирин

20.00

Диема спорт

01.10 /неделя/

Левски

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Отложена среща от IV – ти кръг

12.10 /четвъртък/

Ботев Пд

-

Септември Сф

20.00

Диема спорт

 

XII кръг

13.10 /петък/

Берое

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

14.10 /събота/

Славия

-

Дунав

15.30

Диема

 

Черно море

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

15.10 /неделя/

Етър

-

Левски

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Пирин

20.00

Диема спорт

16.10/понеделник/

Септември

-

Витоша

17.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Верея

20.00

Диема спорт

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
БФС Първа лига програма

Купа на България