Сърцето на Тодор Неделев бие за Ботев. Голямата звезда на пловдивчани не можа да се възстанови от травмата си за гостуването на Маритимо в реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Минути преди началото на двубоя в Мадейра той пусна публикация в профила си в една от социалните мрежи, в който пожела успех на колегите си.

Ботев хвърля всичко срещу Маритимо

„Успех момчетата! Господ да е с вас!“, написа Неделев, придружавайки думите си с две сърца и годината на създаване на клуба (1912).

Припомняме, че Неделев се контузи през второто полувреме на първия мач на Ботев срещу португалците, който се игра в Бургас. Битката в България завърши при 0:0. Заради травмата Неделев пропусна и домакинството на ЦСКА от Първа лига.

Ответният мач може да следите с Gong.bg, по GONG PLAY, по DIEMA SPORT 2 и по Дарик радио.