Началният час на първия мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа между Бейтар Йерусалим и Ботев Пловдив бе променен от УЕФА. Централата се съобрази с желанието на двата клуба и двубоят ще започне в 21 часа, а не както бе заложен първоначално в програмата от 19:45.

Полска съдийска бригада ще ръководи гостуването на Ботев Пловдив на Бейтар Йерусалим в първата среща от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

Главен арбитър ще бъде Бартош Франковски с помощници Якуб Винклер и Марцин Бонек. За четвърти съдия е назначен Кжищоф Якубик.

Двубоят по програма ще се играе на стадион "Ха Мошава" в Петах Тиква на 13 юли (четвъртък) от 21:00 часа.

Поляци свирят на Ботев в Европа

В първия кръг пловдивският тим отстрани албанския Партизани Тирана след две победи с 3:1 като гост и 1:0 у дома.