Отборът на Левски гостува на черногорския Сутиеска в град Никшич от 21.30 часа в мач-реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа. "Сините" спечелиха първия мач с 3:1 с две попадение на Жуниор Мапуку и едно на Роман Прохазка и довечера ще излязат срещу черногорците като фаворити в сблъсъка.

Футболистите, водени от треньора Николай Митов се целят в нов успех и отстраняване на Сутиеска.

Двубоя можете да гледате пряко по DIEMA SPORT, както и онлайн в GONG PLAY.

Развитието на срещата можете да следите минута по минута в GONG.BG, както и да слушате по Дарик радио.

Треньорът Митов бе категоричен на снощната пресконференция преди мача, че очаква пълна концентрация в предстоящия мач.

Митов: Искам концентрация, няма да жалим пари за класа

Левски с трима вратари в Черна гора

"Целта ни е да отстраним този отбор. Съвсем друг мач е това, няма нищо общо с този в София. От ранен гол не се притеснявам, това сме го тренирали. Наблегнали сме да бъдем концентрирани", заяви Ники Митов на черногорска земя.