Отборът на Ботев Пловдив посреща албанския Партизани от 20 часа в реванша от първия предварителен кръг на Лига Европа. "Канарчетата" ще се изправят срещу Партизани Тирана на стадион "Лазур" в Бургас.

Можете да наблюдавате двубоя по DIEMA SPORT 2, както и онлайн в GONG PLAY.

Развитието на мача можете да следите минута по минута в GONG.BG, както и да ого слушате по Дарик радио.

Ботев картотекира 16-годишен за мача с Партизани

Тимът на Ботев очаква съперника си с добър аванс от два гола след победата с 3:1 в първия мач в Албания. Тогава за пловдивчани се разписаха Омар Косоко на два пъти и Тодор Неделев.

Обявиха пропускателния режим и реда за Ботев - Партизани

Омар Косоко преди реванша на Ботев: Трябва да внимаваме

Треньорът на Ботев Николай Киров бе категоричен, че тимът му се готви за сериозен сблъсък в реванша и бе категоричен, че подценяване е изключено.

"Искаме да затвърдим добрите впечатления, които оставихме в първата среща и най-вече целта ни е да отстраним Партизани. Познавайки футболистите, очаквам и се надявам, че те ще подходят сериозно и отговорно към двубоя", коментира Киров, който подчерта, че тимът разчита много на подкрепата на феновете.

Треньорът на Ботев: Излизаме да бием Партизани

Кадровите ни проблеми са свързани с контузията на Радослав Терзиев и отсъствието на Фернандо Виана.