СТК към БФС определи програмата за първите два кръга през пролетния полусезон. От централата официално обявиха, че Левски ще посрещне Черно море на стадион "Ивайло" във Велико Търново заради наказание.

Всички решение на СТК:

"БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 25.01.2023 г

Поради приключили ремонтни дейности на стадион „Градски“ – град Ловеч, ФК „Литекс“ – Ловеч ще играе домакинските си срещи на на стадион „Градски“ – град Ловеч.

Предвид изтърпяване на наложено наказание „лишаване от домакинство“, по предложение на ПФК „Левски“ – София, срещата от XIX-ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Черно море“ Вн, ще се играе на стадион „Ивайло“ град Велико Търново.  

Приема предложената програма от 19 - ти и  20 – ти  кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:

Пролет

Февруари

XІX кръг

10.02 /петък/        

Ботев Пд

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

11.02 /събота/      

ЦСКА 1948

-

Хебър 1918 Пз

12.30

Диема спорт

 

Спартак 1918 Вн

-

Лудогорец

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

17.30

Диема спорт

12.02 /неделя/     

Септември Сф

-

Арда Кж

12.00

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА-София

14.15

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

16.45

Диема спорт

13.02/понеделник/

Славия

-

Пирин Бл

17.00

Диема спорт

 

XX кръг

17.02 /петък/

Арда Кж

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

18.02 /събота/

Локомотив Сф

-

Септември Сф

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

19.02 /неделя/

Ботев Вр

-

ЦСКА 1948

12.45

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Левски

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Славия

17.45

Диема спорт

20.02/понеделник/

Хебър 1918 Пз

-

Спартак 1918 Вн

17.00

Диема спорт

Приема предложената програма от 18 - ти и  19 – ти  кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:

Пролет

Февруари

XVIII кръг

11.02 /събота/

Добруджа

-

Беласица

14.00

 

 

Созопол

-

Струмска слава

14.00

 

 

Марица Пд

-

Спартак Пл

14.00

 

 

Дунав Рс

-

Литекс

14.00

 

12.02 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Миньор Пк

14.00

 

 

Ботев Пд II

-

Витоша Бис

14.00

 

 

Янтра Гб

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.00

 

13.02 /понеделник/

Крумовград 

-

Спортист Своге

14.30

Диема спорт

14.02/вторник/

Етър ВТ

-

Монтана 1921

17.30

Диема спорт

XIX кръг

18.02 /събота/

Литекс

-

Марица Пд

14.00

 

 

Струмска слава

-

Янтра Гб

14.00

 

 

Миньор Пк

-

Добруджа

14.00

 

19.02 /неделя/

Спортист Своге

-

Ботев Пд II

14.00

 

 

Витоша Бис

-

Монтана 1921

14.00

 

 

Дунав Рс

-

Етър ВТ

14.00

 

 

Спартак Пл

-

Созопол

14.00

 

20.02/понеделник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Лудогорец ІІ

14.00

 

 

Беласица

-

Крумовград 

14.30

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири."


efbet подкрепя българския спорт