Шампионът Лудогорец приема раздирания от проблеми Левски в мача, в който „орлите” ще вдигнат своята 9-а поредна шампионска титла на страната. Това ще се случи непосредствено след края на срещата със столичани. Домакините са непобедени през сезона, като със сигурност разградчани ще искат това да остане до края на сезона. "Сините" от своя страна ще търсят успеха със зъби и нокти, тъй като се борят за класиране в Лига Европа с ЦСКА и Славия.

За "зелените" единственият, който няма да е на разположение на Павел Върба е Клаудиу Кешеру, а тимът е на 2 мача от рекорда на ЦСКА от 36 последователни двубоя в елита на футбола ни без загуба.

Твърденията са, че „орлите” искат полузащитника на Ботафого Алекс Сантана, а е възможно Сисиньо да стане национал на България.

За гостите извън строя е Холмар Ейолфсон, а под въпрос са Деян Лозев и Симеон Славчев. След наказание се завръща Янис Каргас. Тимът има само един вкаран гол в последните си 6 мача с Лудогорец в първенството на България.

Мачът е от 30-ия кръг, започва в 18:30 часа и може да го наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В GONG.BG пък по традиция ще проследим срещата минута по минута.