Лудогорец посреща в Разград новака във футболния елит на страната Арда (Кърджали) днес, от 20:15 часа.

Двубоят е важен за домакините, които само при успех ще си върнат първото място в класирането, което се заема от Левски след снощната победа с 2:0 над

Очаква се треньорът на "орлите" Станислав Генчев да даде почивка на част от играчите, постигнали впечатляващ успех над руския гранд ЦСКА Москва.
Гостите от Кърджали със сигурност са притеснени от мощта, показана от Лудогорец и са наясно, че не ги чака лесен мач.

Под въпрос до последно ще бъде звездата Спас Делев, който днес навършва 30 години. Треньорът Стамен Белчев със сигурност няма да разчита на контузения Осман Ахмед.

Очаква се Белчев да избере затворен вариант на игра и отборът му да се опита да действа на контраатаки срещу фаворита Лудогорец.