Отборите на Хебър 1918 (Пазарджик) и Динамо (Врание) - лидер във втора сръбска дивизия, завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра в Белек, Турция.

Това беше и последната контрола за 2-ия в Югозападната Трета лига от лагера в Турция. Съперникът им Динамо е убедителен лидер в класирането на втора сръбска лига и почти сигурен нов член на елита.

Пазарджиклии поведоха от дузпа в 7-ата минута, реализирана от Руслан Иванов, като малко преди това изпуснаха една добра възможност за гол. В 25-ата минута заради грешка на защитата на хебърци, съдията даде наказателен удар и за Динамо Вране. Точен беше Милош Йеремич, който изравни за 1:1.

До края на първото полувреме сръбският отБор най-напред профука една възможност, а след това успя и да поведе с 2:1, като попадението беше дело отново на Йеремич. До края на мача съдията извади червен картон на Иван Иванов заради груб фаул, а четвърт час преди края Димитър Тошкин изравни с удар с глава. В началото на второто полувреме Тошкин пропусна и друго изгодно положение.

Стартов състав на Хебър: Димитър Георгиев, Мартин Сечков, Мурад Ибраим, Димитър Мичков, Иван Иванов, Атанас Велев, Димитър Илиев, Руслан Иванов, Цветелин Тонев, Георги Георгиев, Матео Нието (Стефан Лачов, Николай Николаев, Андриан Краев, Кирил Георгиев, Димитър Тошкин, Ангел Лачов)