ЦСКА победи Монтана с 3:1 в контролна среща, играна на Панчарево. Головете за успеха на "червените" реализираха Каранга, Антов и автогол на монтанци, а за гостите точен беше Сергей Георгиев.

Гостите от северния град съумяха да открият резултата в 26-ата минута, когато Сергей Георгиев даде преднина на своя тим. Футболистът отбеляза отблизо, след като като негов съотборник преди това отправи силен удар и топката срещна напречната греда.

С дежурното си попадение в 39-ата минута на срещата Фернандо Каранга възстанови равенството за ЦСКА, след добра атака.

В края на полувремето Кубемба пропусна да изведе ЦСКА напред в резултата, но вратарят изби в корнер, след изпълнението му не последва опасност за Монтана.

Така двата тима се оттеглиха на почивка при равенство в резултата - 1:1.

В 60-ата минута на контролата между ЦСКА и Монтана играч на гостите си вкара автогол и резултатът стана 2:1. Пет минути по-късно Валентин Антов също беше точен и прониза вратата на съперника за 3:1. До края на мача нови голове не паднаха и така ЦСКА спечели контролата.

Стартов състав на ЦСКА: 12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 25. Александър Барт, 7. Кевин Меркадо, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 26. Густаво Кулма, 17. Енрике Рафаел, 21. Кевин Кубемба, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 1. Борис Груев (в), 29. Милчо Ангелов, 14. Валентин Антов, 5. Иван Митрев, 13. Никола Борисов, 27. Адриан Гиргинов, 24. Даниел Йорданов, 20. Огнян Николов, 11. Асен Дончев