Ботев Ихтиман продължава с победния си път в Югозападната Трета лига. Момчетата на Валери Свиленов, които са в убийствена форма надделяха в двубой от 31-ия кръг над Вихрен в Сандански с 4:3.

Домакините от Вихрен откриха резултата в средата на първата част, но в края на полувремето Росен Танев изравни резултата. Малко преди главния съдия Ангел Ангелов да свири края на първите 45 минути Вихрен отново поведе с 2:1.

В самото начало на второто полувреме Ботев изравни като щатния голмайстор на тима Георги Недялков възстанови равенството. Вихрен отново събра сили и поведе с 3:2, но след дузпа изпълнена от Влади Бахъров в 75-ата минута ихтиманският тим възстанови равенството.

До края на срещата Петър Петров донесе успеха на Ботев с точен удар. Така след четвъртата си поредна победа Ботев вече е на 11-ото място с актив от 36 точки. Това е и десети пореден мач, в който Ботев не познава вкуса на поражението. Вихрен е трети с актив от 58 точки.